Tasarım Rengi

Hakkımızda » Baskılı Bardak Altlığı, Çay Bardak Altlığı

Hakkımızda


Baskılı Bardak Altığı olarak kaliteyi ve müşterisinin beklentilerini her şeyin üzerinde görerek kağıt bardak altlığı ve dole alanında gururla hizmet vermektedir. Cafe, restoran, otel veya kurumsal firmalar için hem dekoratif hem reklam amacı ile müşterilerimizin dole bardak altlığı ihtiyacını karşılıyoruz. En iyi baskı kalitesini ve en iyi kağıt kalitesini sunarak siz değerli müşterilemize kaliteden ve güvenden ödün vermeyerek en kaliteli ürünleri sunmaya devam ediyoruz. Ankara'dan Türkiye'nin her yerine yapmış olduğumuz baskılı bardak altlığını sizlere en kısa sürede ulaştırıyoruz.


Visyonumuz


Sizlere sadece Ankara'da değil, tüm Türkiye'de sunumlarınızda kullanılan dole bardak altlığını sizlere en kaliteli kağıt ve en iyi baskı kalitesi ile buluşturmaktır. Sizlere en hızlı teslimat sağlayarak dole sektöründe lider bir kuruluş olmaktır.


Misyonumuz


Müşterilerimizin sunumlarında dekoratif ve reklam amacı ile kullanmış olduğu Baskılı Bardak Altlığı ihyitaçlarını en iyi şekilde karşılamaktır. İkramlarınızda prestijinizi artırmak için dole bardak altlı ihtiyacınızda, en güvenilir, en kaliteli ve tek adresiniz olmaktır.


TELİF HAKKI


 BASKILI BARDAK ALTLIĞI firmasının Web sitesinin isim hakları, içeriği, site içerisinde var olan tüm fotoğraflar, şablonu, tasarımı ve site içindeki tüm dokümanlara ait hakları saklıdır. Site içerisinde yer alan hiçbir fotoğraf, doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz (arama motorlarının dizinleri için kullandıkları geçici bellek kayıtlarından alınmış olsalar dahi). Sitemizi ziyaret eden misafirlerimiz, sitenin telif hakkı konusunda firmamızın tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler.

Bizi tercih eden firmalarımızın kullandıkları ürünler başka sayfalara tanıtım amaçlı veya herhangi bir amaçla taşınmaması için alınan karardır. Telif hakkı ihlal durumunda, ihlal eden kişi veya kişilere uyarı yapılmaksızın hukuksal işlem başlatılacaktır.

Firmamızın 7 yıllık Deneyimi İle, Her Zaman Hizmetinizdeyiz...

Bizimle İletişime Geç